ВИПУСКНИКИ 2005 року

Нагороджено Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні»:

  1. 11а        Бондаренко Іван Дмитрович
  2. 11а        Дружиніна Юлія Сергіївна
  3. 11а        Крицина Марія В”ячеславівна
  4. 11б        Бригінець Мар”яна Андріївна
  5. 11б        Буровська Олександра Андріївна
  6. 11б        Голубовська Людмила Петрівна
  7. 11б        Гоменюк Олександра Володимирівна
  8. 11б        Данилова Каріна Анатоліївна
  9. 11б        Завертайло Катерина Андріївна
  10. 11б        Звіргзде Дар”я Ігорівна   

Нагороджено срібною  медаллю "За досягнення у навчанні"

  1. 11а        Забелло Ганна Євгеніївна
  2. 11а        Каленська Ольга Ігорівна
  3. 11а        Мікрюкова Ірина Ігорівна
  4. 11б        Мішалова Анна Володимирівна
  5. 11б        Ручко Єлизавета Ігорівна

Отримали атестати звичайного зразка:

11-А клас  

  1. Білий Олександр Олександрович
  2. Виставкіна Анна Володимирівна
  3. Волинський Микита Ігорович
  4. Доценко Євген Костянтинович
  5. Дутка Ярослав Юрійович
  6. Загоруй Тетяна Володимирівна
  7. Зморович Богдан Юрійович
  8. Ілющенко Данило Володимирович
  9. Маїло Дмитро Степанович
  10. Мішина Олеся Юріївна
  11. Нефедова Катерина Юріївна
  12. Оліневич Дмитро Миколайович
  13. Осика Михайло Дмитрович
  14. Останець Олексій Миколайович
  15. Петренко Ірина Миколаївна
  16. Прохур Антон Миколайович
  17. Рибченко Іван Сергійович
  18. Степанова Майя Олександрівна
  19. Терпіловська Ганна Олексіївна
  20. Трифонова Валерія Володимирівна
  21. Файнблат Сергій Леонідович
  22. Фірсова Юлія Георгіївна
  23. Чабак Віктор Олександрович
  24. Чупровський Костянтин Миколайович
  25. Ярова Ольга Ігорівна

 

11-Б клас   

  1. Бас Ольга Сергіївна
  2. Галайчук Анна Юріївна
  3. Галушка Денис Сергійович
  4. Готовкіна Олександра Ігорівна
  5. Костюченко Олександр Віталійович
  6. Кочетков Антон Сергійович
  7. Краско Іван Андрійович
  8. Крвавніковскій Томаш Вєславович
  9. Мисака Наталія Вікторівна
  10. Омельяненко Нінель Михайлівна
  11. Рогач Наталія Олександрівна
  12. Рудін Дмитро Володимирович
  13. Сідєльников Василь Сергійович
  14. Скидан Дмитро Євгенович
  15. Соловей Сергій Олександрович
  16. Ткаченко Олександр Вікторович
  17. Фірсіков Олександр Георгійович
  18. Чеканов Костянтин Сергійович
  19. Чередниченко Микола Петрович
  20. Янкова Марія Анатоліївна
  21. Яценко Ольга Ігорівна