ВИПУСКНИКИ 2006 року

Нагороджено Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні»:

  1. 11А       Єлісєєва Олена Ігорівна
  2. 11А       Лаврик Ольга Андріївна
  3. 11А       Ландишев Анатолій Васильович
  4. 11А       Семенець Вікторія Валеріївна
  5. 11А       Подкаленко Катерина Сергіївна
  6. 11А       Харитончук Яна Миколаївна
  7. 11Б        Гарнага Вікторія Миколаївна
  8. 11Б        Кураєва Катерина Сергіївна

  Нагороджено срібною  медаллю "За досягнення у навчанні"

  1. 11А       Мироненко Катерина Анатоліївна

Отримали атестати звичайного зразка:

11-А клас  (Класний керівник Щербініна Надія Віталіївна)

  1. Білецький Павло Олександрович
  2. Буйських Каміла Костянтинівна
  3. Вельбовець Антон Олексійович
  4. Гаєвий Василь Васильович
  5. Давидова Катерина Олексіївна
  6. Дашковська Аліса Юріївна
  7. Деканський Вадим Євгенович
  8. Єрмакова Анна Сергіївна
  9. Заверуха леся Зорянівна
  10. Ільченко Валерія Сергіївна
  11. Іщук Тетяна Григорівна
  12. Кожара Ярослав Леонідович
  13. Куліш Роман Юрійович
  14. Любіч Євген Юрійович
  15. Никон Нікіта Олегович
  16. Новиков Олексій Андрійович
  17. Овсянніков Михайло Ігорович
  18. Подовжній Андрій Григорович
  19. Радько Валерій Ігорович
  20. Розіт Катерина Сергіївна
  21. Солонько Юлія Юріївна
  22. Стрижевський Микита Сергійович
  23. Сугак Дмитро Володимирович
  24. Ткаченко Інга Вікторівна
  25. Юса ненко Вадим Олександрович
  26. Тертицька Римма Павлівна

11-Б клас   (Класний керівник Соломаха Віталій Юрійович)

  1. Алейнікова Яна Сергіївна
  2. Білоус Андрій Миколайович
  3. Боргун Сергій Михайлович
  4. Бочарова Наталія Ігорівна
  5. Булан Катерина Анатоліївна
  6. Гаращук Марія Василівна
  7. Гарбузюк Роман Борисович
  8. Даценко Катерина Вікторівна
  9. Дєловер Тетяна Павлівна
  10. Євтушенко Тарас Васильович
  11. Єременко Тарас Георгійович
  12. Затворний Вадим Юрійович
  13. Збанацька Мар”яна Анатоліївна
  14. Зелінська Владислава Павлівна
  15. Іванцова Марина Сергіївна
  16. Кабаков Дмитро Ігоревич
  17. Киян Антон Михайлович
  18. Лаврухіна Анна Вікторівна
  19. Лазаренко Вероніка Аркадіївна
  20. Лазаренко Гліб Олегович
  21. Низова Марина Сергіївна
  22. Огарьова Євгенія Ігорівна
  23. Ревуцька Олена Володимирівна
  24. Стельмах Зінаїда Костянтинівна
  25. Шевчук Тетяна Олександрівна
  26. Шепентал Аліса Ігорівна
  27. Шматоваленко Сергій Сергійович
  28. Яблонський Артем Станіславович
  29. Ярошовець Оксана Володимирівна