ВИПУСКНИКИ 2007 року

Нагороджено Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні»:

  1. 11а        Базаров Богдан Ігорович
  2. 11а        Бітюк Поліна Олександрівна  
  3. 11а        Богатирьова Христина Олегівна
  4. 11а        Кузнецова Віра Олексіївна
  5. 11а        Огороднік Ірина Василівна 
  6. 11а        Сало Світлана Сергіївна 
  7. 11а        Чайковська Олена Юріївна
  8. 11а        Щуліпенко Анастасія Михайлівна
  9. 11б        Кучер Ганна Миколаївна
  10. 11б        Плющ Богдана Олесівна
  11. 11б        Рижкова Катерина Геннадіївна
  12. 11б        Рябець Наталія Михайлівна

Нагороджено срібною  медаллю "За досягнення у навчанні"

  1. 11а        Капров Лука Олегович
  2. 11б      Циганкова Катерина Олександрівна

 Отримали атестати звичайного зразка:

11-А клас 

  1. Багнюк Сергій Сергійович
  2. Бігіч Анна Володимирівна
  3. Бусигін Сергій Сергійович 
  4. Данилюк Тетяна  Вікторівна
  5. Дереза Аліція Валеріївна.
  6. Дубовицький Дмитро Вікторович 
  7. Кондратьєва Дарья Олександрівна
  8. Коровіна Валентина Володимирівна 
  9. Куций Олексій Михайлович 
  10. Литинський Сергій Володимирович
  11. Мосійчук Анастасія Ігорівна
  12. Нагорна Катерина Михайлівна 
  13. Новікова Анна Валентинівна
  14. Огороднік Марія Василівна 
  15. Ошейко Володимир Юрійович 
  16. Писаренко Анна-Богдана Миколаївна  
  17. Продан  В’ячеслав Олегович
  18. Романкевич Денис Євгенович 
  19. Самойленко Гліб Олександрович
  20. Троценко Вероніка Юріївна

11-Б клас  

  1. Андресюк Аліна Михайлівна
  2. Білик Михайло Сергійович
  3. Дорошенко Анна Володимирівна
  4. 3айцев Павло Борисович
  5. Коваль Анна-Марія Олександрівна
  6. Корчинський Даниїл Дмитрович
  7. Коханівська Анастасія Юріївна
  8. Кравець Марія Дмитрівна
  9. Лазарєв Дмитро Юрійович
  10. Ларченков Павло Олегович
  11. Ліцов Вадим Євгенович
  12. Левицька Катерина Олександрівна
  13. Маламуж Ігор Ігорович
  14. Малютіна Олександра Костянтинівна
  15. Моісєєнков Михайло Юрійович
  16. Мускеев Павло Олегович
  17. Нориця Сергій Олександрович
  18. Первак Сергій Леонідович
  19. Сілантьєва Наталія Андріївна
  20. Тельцов Владислав Васильович
  21. Шапіро Марк Ігорович
  22. Щерба Андрій Ігорович
  23. Ясиновський Іван Валерійович

11-В клас   (Класний керівник Соломаха Віталій Юрійович)

  1. Бурлаєнко Клим Ігорович
  2. Всеволодова Світлана Володимирівна
  3. Головатюк Артем Вікторович
  4. Горова Жанна Борисівна
  5. Граб Михайло Володимирович
  6. Ємельянов Святослав Володимирович
  7. Захарченко Оксана Олександрівна
  8. Зоргач Олександра Віталіївна
  9. Іконніков Дмитро Володимирович
  10. Калашніков Іван Андрійович
  11. Козій Марія-Христина Романівна
  12. Комарницький Тарас Костянтинович
  13. Краковський Олексій Валерійович
  14. Лифарь Антон Васильович
  15. Нікотін Віктор Анатолійович
  16. Пісоцький Володимир Ігорович
  17. Прокопчук Ігор Олегович
  18. Снітко Юлія Юріївна
  19. Соловйов Антон Ігорович
  20. Стрілецька Катерина Володимирівна
  21. Суперсон Тетяна Анатоліївна
  22. Чумак Андрій Вікторович
  23. Шамалі Айгам Ануарович