ВИПУСКНИКИ 2008 року

Нагороджено Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні»:

  1. 11а      Карбовська Олена Вадимівна
  2. 11а      Нікітін Юрій Юрійович
  3. 11б      Шахалова Марія Ігорівна
  4. 11б      Шикова Юліана Олексіївна

 

Нагороджено срібною  медаллю "За досягнення у навчанні"

  1. 11а      Андрейчук Любов Павлівна
  2. 11а      Гаєва Катерина Василівна
  3. 11а      Сергієнко Павла Сергіївна

 Отримали атестати звичайного зразка:

11-А клас  (Класний керівник Соломаха Ельвіра Віталіївна)

  1. Ахіджанова Каріна Багратівна
  2. Біда Олександр Віталійович
  3. Бровков Євген Сергійович
  4. Булан Анастасія Анатоліївна
  5. Войченко Максим Олександрович
  6. Денисенко Святослав Русланович
  7. Дробінська Катерина Андріївна
  8. Дяченко Марія Анатоліївна
  9. Зарічанська Анна Володимирівна
  10. Кліментова Олександра Сергіївна
  11. Кунченко Анастасія Павлівна
  12. Курочкіна Ольга Ігорівна
  13. Кучер Євген Вячеславович
  14. Левченко Аліна Віталіївна
  15. Мелентьєв Євген Костянтинович
  16. Москаленко Андрій Віталійович
  17. Нагорняк Єлизавета Іванівна
  18. Охріменко Дмитро Миколайович
  19. Романовська Джулія Юріївна
  20. Семирядченко Марія Олександріна
  21. Сидорук Анастасія Миколаївна
  22. Ткачук Марія Миколаївна
  23. Філіна Дар’я Валеріївна
  24. Хілобок Богдана Тарасівна
  25. Шепеленко Катерина Олегівна
  26. Ясько Єлизавета Олексіївна

11-Б клас  

  1. Алєйніков Павло Сергійович
  2. Андрієнко Катерина Олександрівна
  3. Бойко Вікторія Павлівна
  4. Бойко Юлія Ігорівна
  5. Дігтярьова Катерина Олександрівна
  6. Заброда Клим Васильович
  7. Козир Дмитро Миколайович
  8. Конопляний Владислав Сергійович
  9. Лахно Тамара Костянтинівна
  10. Лісова Тетяна Володимирівна
  11. Липа Павло Михайлович
  12. Лоза Дмитро Едуардович
  13. Лопушенко Катерина Олександрівна
  14. Малахов Олександр Олегович
  15. Ніколін Кирило Юрійович
  16. Одейчук Аліна Олександрівна
  17. Пастушенко Павло Сергійович
  18. Пахомов Дмитро Сергійович
  19. Пензай Олена Сергіївна
  20. Плахтій Анастасія Олегівна
  21. Попова Анна Володимирівна
  22. Рудченко Юлія Василівна
  23. Санін Андрій Костянтинович
  24. Стаднік Ксенія Ігорівна
  25. Чистяков Василь Геннадійович