ВИПУСКНИКИ 2010 року

Нагороджено Золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні»:

  1. 11А     Завертайло Олександра Андріївна
  2. 11А     Малішевська Ольга Дмитрівна
  3. 11Б      Аблєсімова Катерина Андріївна
  4. 11Б      Букраба Ольга Олександрівна
  5. 11Б      Горелік Андрій Михайлович
  6. 11Б      Демченко Наталія Леонідівна
  7. 11Б      Кравець Станіслав Дмитрович
  8. 11Б      Крушинська Олександра Вадимівна
  9. 11Б      Столярова Марія Вадимівна
  10. 11Б      Савелій Сергій Сергійович
  11. 11Б      Хоменко Анастасія Сергіївна

 

Нагороджено срібною  медаллю "За досягнення у навчанні"

  1. 11-А    Чапська Марія Юріївна
  2. 11-Б    Загородня Олександра Сергіївна  

 

Отримали атестати звичайного зразка:

11-А клас 

  1. Базильський Дмитро Дмитрович
  2. Беляневич Георгій Вадимович
  3. Бондаренко Ксенія Олександрівна
  4. Вікторов Євген Олегович
  5. Волохова Галина Леонідівна
  6. Гусятинська Анастасія Миколаївна
  7. Заставнюк Ірина Сергіївна
  8. Кліментов Юрій Сергійович
  9. Корнєва Марія Сергіївна
  10. Попович Марія Володимирівна
  11. Поночевна Ольга Олександрівна
  12. Порватова Анастасія Іванівна
  13. Радомська Ольга Сергіївна
  14. Солонський Андрій Андрійович
  15. Стрижак Аліса Сергіївна
  16. Сушон Сергій Костянтинович
  17. Тисмінецький Денис Дмитрович
  18. Трофімова Дарія Олександрівна
  19. Шавадзе Рамін Малхазович
  20. Шаршак Єгор Юрійович
  21. Ширай Олексій Олексійович

 

11-Б клас   

  1. Аненков Данило Андрійович
  2. Білокоренко Катерина Андріївна
  3. Балабан Кристина Ігорівна
  4. Волошина Марія Василівна
  5. Дробінський Владислав Андрійович
  6. Калинковицька Софія Михайлівна
  7. Керножицька Анастасія Андріївна
  8. Кірієнко Вадим Дмитрович
  9. Клюєв Олег Вадимович
  10. Корнієнко Гліб Юрійович
  11. Люшненко Валерія Василівна
  12. Мороз Марія Андріївна
  13. Морозова Ірина В`ячеславівна
  14. Нікулін Олександр Аркадійович
  15. Пархоменко Єлизавета Сергіївна
  16. Полупан Олеся Олегівна
  17. Постоюк Мирослава Олексіївна
  18. Рябоконь Вадим Олегович
  19. Соколов Ігор Сергійович
  20. Стригун Олексій Юрійович
  21. Черниш Дмитро Сергійович
  22. Яковенко Юрій Павлович