Прізвище, ім’я, по-батькові

Посада

  1.  

Атаманюк Тетяна Володимирівна

вчит. англ. мови

  1.  

Балан Тетяна Василівна            

вчит. англ. мови

  1.  

Бабире Олеся Валентинівна

вчит. англ. мови

  1.  

Башинська Антоніна Миколаївна

вчителя фізики

  1.  

Бублик Софія Михайлівна                                    

вчит. англ. мови

  1.  

Вакалюк Світлана Микитівна

вчит. укр. мови

  1.  

Глуздеєва Неля Вікторівна

вчит. хімії

  1.  

Гостіщева Тетяна Олександрівна

вчит. поч. класів

  1.  

Грачова Світлана Миколаївна

психолог

  1.  

Грохольська Ірина Вікторівна

вих. ГПД

  1.  

Давлєтшина Світлана Фанільївна

вчит. труд. навч.

  1.  

Дашкевич Наталья Євгеніївна

кер. гуртка

  1.  

Іванова Юлія Борисівна

вчит. математики

  1.  

Коржевська Ганна Борисівна

вчит. англ. мови

  1.  

Кузьмінська Вікторія Олексіївна

вчит. поч. класів

  1.  

Кулікова Євгенія Олександрівна

вчит. поч. класів

  1.  

Кучай Людмила Петрівна

вчит. поч. класів

  1.  

Ліщинська Ольга Дмитрівна

вчит. нім. мови

  1.  

Лобода Андрій Григорович

пед. орг.

  1.  

Магдиніч Лідія Василівна

вчит. англ. мови

  1.  

Манчук Наталія Григорівна

вчит.інформатики

  1.  

Матвієнко Олена Петрівна

вчит. образотворч. мистецтв

  1.  

Маслік Олександр Володимирович

вчит. музичного мистецтва

  1.  

Мірецька Ліна Борисівна

вчит. математики

  1.  

Милорадович Лілія Олександрівна

вчит. англ. мови

  1.  

Морозова Наталія Григорівна

вчит. географії

  1.  

Ніцкевич Тетяна Володимирівна

вчит. фіз. вих.

  1.  

Осипенко Тетяна Василівна

вчит. нім. мови

  1.  

Поворозник Христина Василівна

вчит. англ. мови

  1.  

Продан Ірина Миколаївна

вчит. поч. класів

  1.  

Редька Тетяна Михайлівна

вчит. укр. мови

  1.  

Рибак Володимир Орестович

вчит. Захисту Вітчизни

  1.  

Рибак Наталія Іванівна

вчит. біології

  1.  

Савенок Світлана Костянтинівна

вчит. історії

  1.  

Санчковська Людмила Іванівна

вчит. поч. класів

  1.  

Соколова Вікторія Миколаївна

вчит. поч. класів

  1.  

Соломаха Віталій Юрійович

вчит. англ. мови

  1.  

Соломаха Ельвіра Віталіївна

вчит. англ. мови

  1.  

Спряжка Тетяна Олегівна

вчит. фіз. виховання

  1.  

Суржикова Наталія Борисівна

вчит. математики

  1.  

Тимінська Яніна Павлівна

соц. педагог

  1.  

Толочко Вікторія Євгенівна

вчит. поч. класів

  1.  

Хамбекова Лариса Олексіївна

вчит. світ. літ.

  1.  

Хилюк Аліна Олегівна

вчит. англ. мови

  1.  

Ясинська Ніна Платонівна

вчит. історії

  1.  

Іщук Наталія Миколаївна

бібліотекар

 

 

Спеціалісти та обслуговуючий персонал:

П. І. Б.

Посада

  1.  

Гвальтюк Інна Олександрівна

прибиральниця службових приміщень

  1.  

Гвальтюк Андрій Васильович

прибиральник службових приміщень

  1.  

Дудник Валентина Тимофіївна

вартівник

  1.  

Лук’яненко Людмила Іванівна

гардеробник

  1.  

Сєдлова Тамара Федорівна

прибиральниця службових приміщень

  1.  

Сидоренко Анатолій Вікторович

двірник

  1.  

Скаба Ганна Валентинівна

секретар

  1.  

Шушаков Петро Іванович

робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель

  1.  

Щербань Катерина Георгіївна

лаборант

  1.  

Чорнописка Раїса Семенівна

прибиральниця службових приміщень