9:07 PM
Якщо ви втомилися від Лондона, то ви втомилися жити,,,

Як сказав класик, «якщо ви втомилися від Лондона, то ви втомилися жити, бо тут є все, що можна жадати від життя»!

    Я радий повідомити що Лондон чекає на нас з 14 серпня!!!

Усім бажаючим приєднатися раджу прочитати програму та довго не вагаючись приєднатися до нас у пошуку пригод в поєднанні з підготовкою до нового навчального року!!!

Навчання у Великобританії – це перш за все занурення в мовне середовище, в якому ви забуваєте про мовний бар’єрі і активізуєте ваші пасивні знання та навички.

Тури до Великої Британії – це не просто цікава альтернатива пляжному відпочинку в Туреччині, Південній Європі або на тропічних островах. Це можливість познайомитися з одним із найважливіших центрів європейської цивілізації, стикнутися з чи не найвпливовішою культурою світу.

Є безліч незабутніх місць, які варто відвідати в рамках туру до Великої Британії. Тут майже в кожному містечку є свої архітектурні пам’ятки – будівлі, яким вже багато століть. А поруч із ними можна зустріти всі ознаки сучасного життя: торговельні центри, спорткомплекси, зразки авангардного мистецтва зі сталі та бетону. Лондоні – це відмінний спосіб переключитися, відпочити, розібратися зі справами, відвідати професійні семінари, повчитися, оновити гардероб, попоходити по театрах і музеях, пабах і ресторанах, помилуватися на Біг-Бен, поблукати південним берегом Темзи (список можна продовжувати безкінечно!)… Подорож можна поєднати з вивченням англійської!

Звертатися Соомаха Віталій Юрійович 050 355 1661

Детальна програма туру!!!

Переглядів: 181 | Додав: vintyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar