5:27 PM
Ще одна ДУЖЕ ВАЖЛИВА інформація

Дуже погано йде голосування за ремонт нашого спортмайданчика. 
А залишився тиждень((( 

Проект передбачає встановлення багатофункціональних спортивних майданчиків на території трьох навчальних закладів у Голосіївському районі міста Києва, а саме: 1) спеціалізованої школи № 112 ім. Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов; 2) спеціалізованої школи № 92 ім. І. Франка; 3) медичної гімназії № 33.

Спортивні майданчики навчальних закладів знаходяться у занедбаному стані, що не мотивує займатися спортом та саморозвиватися

Багатофункціональний спортивний майданчик  створює умови для заняття спортом, це фізичний розвиток дітей, додаткове спілкування та відпочинок на противагу нездоровому способу життя!!! 

Потенційними користувачами є всі школярі шкіл-учасників проекту, а також діти, які будуть школярами в подальшому

Інноваційність полягає у багатофункціональності та мобільності спортивного майданчика

 

 

Проголосувати можно ТУТ

Переглядів: 681 | Додав: vintyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Уважаемые родители школы 92! К вам обращаемся мы, родители школы 112, ваши партнеры по проекту. За последние 2-е суток нам удалось увеличить количество голосов на 300 минимум. У нас сейчас идёт активное голосование, подключены все ресурсы. Обращаемся к вам с просьбой, давайте вместе сделаем великое дело для наших детей, тем более, что для этого нужно всего лишь хотя бы отдать СВОЙ голос.

С уважением и готовностью сотрудничать,
Родители школы 112
avatar