11:09 AM
Вітаємо

Вітаємо на офіційному сайті 92-ої школи у м. Києві


Заснована у 1921 році як «взірцева українська трудова школа, гуртожиток і дитячий клуб при ній», у повоєнні роки переформована у одну з перших у Києві спеціалізованих українських шкіл з поглибленим вивченням англійської мови, школа № 92 імені Івана Франка декілька десятиліть працювала у приміщенні будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 11 і де з 1871 року існувала колегія імені Павла Галагана.

 

Створена спільними зусиллями педагогів, батьків і учнівського самоврядування атмосфера доброзичливої уваги, взаєморозуміння, врівноваження бажань та можливостей учнів, сприятливі умови для оптимального розвитку здібностей зробила школа №92 імені Івана Франка привабливою для дітей не тільки в години навчання, а й в позаурочний час. Оточені піклуванням вчителів, учні не поспішають додому, а беруть активну участь у шкільних гуртках, гуртках Палацу дитячої творчості , створених на базі школи, спортивні секції. Близько 70% учнів зайняті в різних гуртках та секціях.

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 92 імені Івана Франка міста Києва навчає і виховує в 2017-2018 навчальному році 590 учнів у 22 класах

Переглядів: 162 | Додав: vintyk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar