21.11.17 День Гідності та Свободи

«Революція Гідності залишила глибокий, визначальний слід в історії, а спогади про ті буремні події викликають почуття гордості та гідності. Не кожен народ знаходив сили кинути виклик злочинній владі та «голими руками» вибороти шанс самостійно впливати на політичні процеси в країні. Прикро лише за те, що за перемогу на Майдані заплатили надвисоку ціну, а сьогодні продовжуємо боротися за суверенність та незалежність, втрачаючи життя кращих українців», – сказав очільник «Батьківщини Молодої».

Митрофанський закликав молодь не боятись брати на себе відповідальність та активно брати участь у громадсько-політичному житті країни.

 «Не однією революцією молодь довела, що згуртувавшись, вона і справді може змінити все. Після революції не вистачає лише рішучості йти далі, адже на цьому етапі зміни в країні не закінчуються. Будьте активними виборцями, беріть на себе відповідальність, йдіть у владу, створюйте інституції контролю над владою. Не опускайте руки, а навпаки ж – своїми руками будуйте країну, на яку заслуговуєте», – закликав лідер «молодіжки».

 

Категорія: Мої статті | Додав: vintyk (11.29.2017)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar