Заходи до Дня Свободи та Гідності

21.11.17 та 22.11.17 учні 7-А проводили інтерактивну виховну годину на тему : " Україна - це територія Свободи та Гідності "  для молодшої школи .Мета цього заходу : вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.
День Свободи та Гідності  відзначають в нашій країні не так давно. Учні молодшої школи  дізнались про історію створення цього свята, познайомились з героїчними сторінками історії нашої країни, які стали основою для запровадження відзначання цього пам’ятного дня.
Пташка – від пташки, від зерня – зернина,
Паросток кожний з коріння батьків.
Ти – Україна і я – Україна,
Іскра вітчизни в горнилі віків.
Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Отже, пам'ятаємо та шануємо !

Категорія: Мої статті | Додав: vintyk (11.24.2017)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar